Psychoterapie pro dospělé 

Možná jste se zde ocitl/a, protože...

Ať už jste sem dorazil/a z jakéhokoliv důvodu, jsem ráda, že jste tady. Přečtěte si následující řádky, abyste měl/a lepší představu o tom, zda Vám mé služby mohou pomoci. 

Možná se viníte za to, že vůbec něco takového řešíte...

Současná společnost klade důraz na výkon a dokonalé zvládání všeho, co život přináší. A tak se někdy tváříme, že je vše v pořádku a zakrýváme, že nás něco trápí. Často se k tomu přidá sebekritický hlas, který nám říká, že bychom takové věci měli mít dávno vyřešené a nikoho s tím neobtěžovat.

Nechceme zatěžovat své okolí, protože víme, že toho mají ostatní taky hodně. A když už něco sdílet zkusíme, nesetkáme se s pochopením. Nevyžádané rady a znevažování od druhých, často našich nejbližších, nás odradí od toho, abychom naše trápení s někým otevřeli. A tak se cítíme osamocení.

V terapii můžete odložit masku statečného člověka, který je v pohodě. Je to prostor, kde můžete být zranitelní. Kde můžete prožívat cokoliv, co se zrovna objeví a svým vlastním tempem postupně otevírat témata, o kterých se z jakéhokoliv důvodu nechcete nebo nemůžete bavit s lidmi kolem Vás. 

Nebudu vás soudit a hodnotit. Vyslechnu Vás a společně budeme hledat, co potřebujete, abyste se cítili líp.

Můžete přijít s jakýmkoliv tématem...

Snažím se s Vámi vytvořit bezpečný prostor, kde se může objevit jakékoliv téma. Vítám všechny Vaše myšlenky, pocity a části Vaší osobnosti. 

V tomto bezpečném prostoru Vám skrze otázky pomáhám najít to, co potřebujete, abyste se cítili lépe a mohli žít spokojený život podle sebe, ne podle druhých. 

Ráda s Vámi půjdu kamkoliv, kam Vás Vaše cesta zavede.

Mé zkušenosti

S klientelou pracuji terapeuticky od roku 2020. Až na výjimky mě obvykle vyhledávají klientky a klienti mezi 20 - 35 lety, kteří se potýkají s různými potížemi v souvislosti se studiem, prací, stresem, se vztahy s rodiči, partnery/kami a dalšími blízkými osobami, s duševní nepohodou (např. s úzkostmi, emoční nestabilitou) či duševním onemocněním.

V terapii vycházím z přesvědčení, že každý člověk je jedinečný a má své jedinečné zdroje k tomu, aby dokázal žít s tím, co mu život přinesl. Jsem přesvědčená o tom, že tyto zdroje má každý, jen někdy nejsou vidět pod nánosem toho, co se nám zrovna děje a co jsme v průběhu života nasbírali

Pomohu Vám na cestě k tomu, abyste se s těmito zdroji a Vašimi hodnotami propojili a našli tak způsob, jak být v životě spokojenější.

Nejste si jistí, zda je tato služba pro Vás? Nebojte se mě kontaktovat a zeptat se na cokoli, co Vás zajímá.